Servisem, údržbou a mytím osobních a užitkových vozidel naše škála poskytovaných služeb zcela jistě nekončí. Díky našim dlouhodobým a úzce spjatým vztahům s pojišťovacími instituty jsme schopni vyhotovit Vám lepší nabídku, než v kterémkoliv jiném salóně, mnohdy i pojišťovně. Podívejte se na náš soupis poskytovaných služeb, které pro Vás rádi vykonáme.Pojištění vozidel

Autocentrum Pohona nabízí pro své klienty speciální tarify pojištění osobních i užitkových vozů. Podobně jako při financování, i v pojištění spolupracujeme hned s několika pojišťovacími ústavy, což vede k všeobecné nabídce pojištění na trhu, srovnání nejlepších aktuálních nabídek a výběr vhodné varianty, která je pro koncového zákazníka nejvýhodnější. S pojištěním máme dlouholeté zkušenosti a hlavně jsme nestranní. Nepotřebujeme nabírat bonusy u jedné a za každou cenu vnucovat nabídku privilegované pojišťovny. Přijďte s Vaši nabídkou od jinud a přesvědčte se, že dokážeme být lepší.

Náš servis je v úzké spolupráci s následujícími pojišťovnami:


Výkup vozů do bazaru

Vyslyšeli jsme dlouhodobé přání našich zákazníků a sestavili takový systém výkupu, že z jedné varianty, kterou nabízí většina autocenter a bazarů, jsme dospěli hned k několika různým způsobům, ve kterých si vybere každý.

Byli jste se někde zeptat na možnost výkupu Vašeho starého vozu a přišla Vám nabídnutá cena příliš nízká? Využijte našich služeb a přijďte se zeptat, co Vám nabídneme my. Vzhledem k tomu, že s výkupem, nebo koupí vozu se stáváte našim spokojeným zákazníkem, máme pro Vás přichystány i bonusové částky za Váš starý vůz.

Jednotlivé kroky, proč jsme schopni zaplatit více za Váš vůz, než Vám nabídla konkurence na internetu, z jasných důvodů sdělovat nemůžeme. Přijďte se osobně přesvědčit, jaké formy a možnosti jsme pro Vás připravili. Možná se budete divit.


Prodej autopříslušenství

Sháníte jakýkoliv nahrádní díl na Váš vůz? Prodáváme jak originální náhradní díly, tak cenově výhodnější variantu z druhovýroby a to na všechny běžně dostupné značky automobilů. Zavolejte nám na telefonní číslo 416 809 110 a my Vám díky naši velkoobchodní spolupráci seženeme Vámi poptávaný díl za lepší cenu, než byste čekali.

Ozkoušejte to!

tel: 7416 809 110, nebo e-mail: servis@protakt.cz


Vin foto

Sekce s VIN FOTO bude doplněna v nejbližších dnech…